Nie przegap !! Skoki spadochronowe Opole: Skoki tandemowe Opole – niesamowita adrenalina

 

tandem-skydivers-713708_1280Skoki tandemowe to wspaniała zabawa dla każdej osoby dostępna od zaraz. Skoki tandemowe Opole i skoki spadochronowe Śląsk wykonywane są z wysokości około 4000 m.Skoki spadochronowe zaliczają się do sportów ekstremalnych, które niesamowicie podwyższają pozom adrenaliny. Organizujemy skoki i przeprowadzamy szkolenia teoretyczne i praktyczne skoków spadochronowych w tandemie i szkolenie AFF.
Sporty ekstremalne Opole powodują niesamowite wrażenia na całe życie. Podwyższona adrenalina opole umożliwia przeżycie skoku w całkiem innej odsłonie.
Można się przekonać na własnej skórze. Zapraszamy na organizowane skoki spadochronowe tandemowe w różnych zakątkach Polski i Europy. Nowo otwarte punkty gdzie wykonujemy skoki tandemowe Kamień Śląski Gliewice Śląsk. Zapisy na skoki można dokonać poprzez rejestracje na naszej stronie (tutaj).

W nowym sezonie skaczemy na lotnisku na Śląsku, Kamień Śląski, Gliwice i Wrocławiu. Zapraszamy na zapisy na skoki tandamowe we Wrocławiu. Czas na skoki tandemowe Kamień Śląski, skoki tandemowe Wrocław i skoki śląsk – tandamy śląsk.


Skoki spadochronowe opole adrenalina opole sporty ekstremalne opole skoki opole skoki tandemowe opole
skoki śląsk tandamy śląsk
skoki tandemowe Wrocław

skoki tandemowe Kamień Śląski skoki spadochronowe Kamień Śląski
skoki spadochronowe Śląsk

Archiwum wpisów

Magix Jump 4 YOU