Sposób na nietypowy prezent

altOstatnie wyjazdy na skoki okazały się najlepszymi prezentami dla bliskich, których obdarowano skokiem tandemowym.

Naprawdę jest mi bardzo miło i sympatycznie, że mogę umożliwić jubilatkom, solenizantom tak niesamowite przeżycia i niezapomniane wrażenia.

Dla mieszkańców opolszczyzny to wciąż całkiem nowa i mało znana możliwość spróbowania podniebnej przygody bez potrzeby uczęczczania na kursy i chodzenia po lekarzach orzecznikach, którzy zezwolą na wykonywanie skoków spadochronowych.

Dla południowej części województwa- Krapkowice, Prudnik, Nysa i dla części woj. śląskiego- np. Racibórz najlepszym miejscem z najszybszym dojazdem jest czeskie lotnisko w Prostejovie, gdzie jest bardzo wygodny samolot do wykonywania skoków- L410 Turbolet. Dla mieszkańców północej części województwa lepszy dojazd jest na lotnisko w Ostrowie Wlkp. lub Rudnikach za Częstochową. No i zostaje oczywiście macierzyste lotnisko aeroklubowe w Polskiej Nowej Wsi za Komprachcicami.

Jeżeli wydaje Ci się , że jedno z załączonych zdjęć jest umieszczone do góry nogami, jesteś w błędzie – to „camerman” z aparatem i kamerą na kasku leciał na plecach

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Komentarze
Posted in Aktualności.