Skoki w tandemie

Skoki spadochronowe w tandemie


IMG_0113

Skok spadochronowy w tandemie to wspaniała zabawa dla każdej osoby dostępna od zaraz. Skok tandemowy odbywa się na specjalnym dwuosobowym spadochronie a za cały skok odpowiedzialny jest instruktor – tak zwany tandem pilot.

Skoki tandemowe odbywają się z wysokości 3000-4000 metrów a czas swobodnego spadania trwa nawet 55 sekund, po czym miękko otwiera się spadochron i w powietrzu jest jeszcze kilka minut na szybowanie i podziwianie widoków. Podczas swobodnego spadania prędkość dochodzi do 200km/h! Jest to przeżycie, którego się nie da opisać – tego trzeba spróbować.

Skok w tandemie jest bardzo bezpiecznym sportem i może go wykonywać dosłownie każdy. Nie są wymagane badania lekarskie ani kurs – po prostu przyjeżdzasz na lotnisko, 15 minut rozmowy instruktażowej na temat przebiegu skoku i już możemy lecieć! Latać mogą osoby dosłownie w każdym wieku (najstarsza osoba skacząca w tandemie miała 95 lat!).

Przeciwskazania:

  • waga powyżej 115 kg
  • choroby serca
  • niewydolność układu oddechowego
  • epilepsja

Jeżeli to ma być prezent, możesz przekazać obdarowywanej osobie voucher/zaproszenie na skok. W tej sprawie prosimy się skontaktować jak dostarczyć taki voucher.

Poniżej filmik jak również nieco więcej na temat skoki spadochronowe Katowice śląsk

Zobacz filmik z skoków tandemowych:

Na skoki spadochronowe można skorzystać w wielu miastach i miejscowościach jak: Katowice Wrocław Opole Gliwice Prostejov w czechach Muchowiec Śląsk, Ostrów Wielkopolski- lotnisko Michałków, Kamień Śląski, w wojewówdztwach Opolskie, dolnoscląskie śląskie oraz w wielu miejscach Polski. Jesli chcesz wiedzieć wszystkie możliwe miejscowości to prosimy o kontakt.